Správce ateliérů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Barrandov Studio a.s. je jedno z největších filmových studií v Evropě. Sídlo společnosti: Kříženeckého nám. 322, 152 00 Praha 5

Náplň práce:
- provádí běžnou kontrolu provozu ateliérů a areálu
- zajišťuje údržbu technických zařízení v ateliérech umožňující jejich plynulý provoz
- komunikuje se zákazníky
- dbá na používání takových výrobních technologií při stavbě, natáčení i bourání dekorací, které nepoškodí technická zařízení ateliérů

Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- platné zkoušky z vyhlášky 50/78Sb, minimálně §6
- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
- řemeslná zdatnost
- komunikační znalost AJ
- znalost práce na PC, MS Office
- spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita
- schopnost samostatné práce
- ŘP

Nabízíme:
Práci v atraktivním prostředí, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ na e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz s uvedením názvu pozice v předmětu Vašeho e-mailu. Kontaktní tel.: 267 072 116

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Barrandov Studio a.s., se sídlem Kříženeckého nám. 322, 152 00 Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Vytvořeno: 24. 2. 2014, 11:36

Obor
Ostatní, Průmysl, Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Praha