Specialista (vedoucí) technického dozoru pro stavby vodního hospodářství

Společnost INFRAM a.s. vznikla v roce 1996 jako inženýrská a konzultační firma. Společnost dnes nabízí mnohostranné profesionální služby související s přípravou a zajištěním realizace staveb, jedná se zejména o:
• project management
• inženýrské činnosti
• projektové, průzkumné a diagnostické práce
• konzultační a školící činnosti
• zajištění realizace
v oboru pozemních, železničních, inženýrských a ekologických staveb, pozemních komunikací a sanace betonových konstrukcí.

Náplň práce:
- technický dozor pro stavby kanalizací a ČOV
- technický dozor pro produktovody na velkých dopravních stavbách
- inženýrská činnost při přípravě liniových staveb
- supervize staveb

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického nejlépe stavebního směru, obor vodní hospodářství
- autorizace pro stavby vodního hospodářství (a krajinného inženýrství)
- praxi min 5 let v oboru výkonu TDI na stavbách kanalizací a ČOV vč. kanalizace tlakové
- praxi v oblasti produktovodů (není podmínkou)
- prokazatelné zkušenosti při realizaci projektů s náklady realizace nad 100 mil. Kč
- dobrá uživatelská schopnost práce s PC – MS Office (zejména Excel, Word) a MS Project
- ŘP skupiny B
- komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, pečlivost, spolehlivost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti na trhu
- práci v relativně mladém přátelském kolektivu
- služební telefon
- podporu pro získání odborných způsobilostí a další odborný růst
- platové zvýhodnění pro pracovníky s odbornou způsobilostí
- úhradu nákladů za použití vlastního vozidla či poskytnutí služebního vozidla v případě plného úvazku
- typ pracovní smlouvy dle dohody, v prvé fázi preferujeme částečný úvazek

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, po dohodě i celá ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 9. 5. 2014, 12:42

Obor
Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP