Specialista telefonního prodeje (18-25.000 Kč čistého)

Staňte se součástí našeho týmu a ukažte co ve Vás je! Do zavedeného call centra
s rodinným prostředím hledáme posilu na pozici specialista telefonního prodeje. Čeká na Vás spolupráce formou HPP, stravenky a exkluzivní neveřejný mobilní tarif zdarma (neomezené volání, SMS, 1GB internetu).

Nabízíme
- HPP od prvního dne
- Fixní mzdu + bonusovou složku (18.000 - 25.000 Kč čistého)
- Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
- Nástup dohodou, možné ihned

Benefity
- Stravenky
- Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce
- Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
- Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme
- Komunikativní osobnost
- Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
- ČJ na úrovní rodilého mluvčího
- Praxe v call centru výhodou

Místo výkonu práce
- Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem na personalista@hanya.cz nebo telefonicky na +420 778 631 424. Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.bit.ly/prace-hanya. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.
Vytvořeno: 7. 10. 2016, 20:59

Hanya corporation s.r.o.

Křenová 478/72
60200 Brno
778531424
www.hanya.cz
Obor
Administrativa, Marketing, reklama, média, Telekomunikace
Referenční číslo
1a
Plat
18 - 25 000 Kč
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
František Honzírek

Telefon
778531424