Specialista/Specialistka IT

VŠB – TU Ostrava dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky. Více na www.vsb.cz.

Náplň práce:
• dohled na funkčnost IT, systémů a sítí CPI a zajištění jejich bezproblémového provozu;
• podílení se na přípravě veřejných zakázek v oblasti ICT z hlediska funkčních parametrů;
• správa informačních portálů;
• podílení se na přípravě a realizaci projektů ucházejících se o podporu či financovaní ze strukturálních fondů nebo z jiných dotačních titulů;
• zajišťování a zpracování nezbytné dokumentace související s realizací projektu

Požadujeme:
• VŠ, SŠ vzdělání
• zkušenost v oblasti správy a obsluhy IT technologií, IS a firemních sítí (min. 3 roky)
• znalost kancelářských balíčků MS Office, znalost operačního systému MS Windows (XP, Vista, 7, 8), znalost práce v PC firemní síti, znalost instalace administrace základní výpočetní techniky, znalost správy redakčních systémů, zejména WordPress.
• odolnost vůči stresu, asertivita, flexibilita, proaktivní přístup, samostatnost
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• možnost zapojit se do realizace zajímavých projektů v oblasti transferu technologií
• práci v mladém kolektivu
• možnost dalšího vzdělání, kurzy AJ
• práce na DPČ

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte, na adresu útvar 9720 - CPI VŠB-TUO, IT4I, 17. listopadu 2172/15, 708 33 Ostrava – Poruba nebo používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 4. 2013, 11:51

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Ostrava
Pracovní poměr
Práce na VPP

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405
ISx 22
DPČx 20
CPIx 1