SPECIALISTA PRODEJE SENIOR

Společnost Hanácké železárny a pérovny, a. s. /člen skupiny MORAVIA STEEL/ je především exportní, dobře zavedená firma s téměř šedesátiletou tradicí, která vyrábí produkty s vysokou přidanou hodnotou.
Strategií společnosti je být efektivní a dynamickou firmou se zaměřením na zákazníka, kvalitu a servis s cílem oslovit a vstoupit na nové trhy a zajistit růst firmy.
Důležitý je pro HŽP význam pracovní spokojenosti zaměstnanců, jeho dopad na výkonnost zaměstnanců a úspěch firmy, úloha manažera, pocit sounáležitosti, osobní rozvoj jedinců a péče o zaměstnance. Více informací na www.hzap.cz.

Náplň práce:
Hlavní zodpovědnosti: Aktivní obchod a marketing - odpovědný za provádění průzkumů a analýz trhu a navrhování obchodních opatření; udržování a rozvoj portfolia zákazníků; přípravu a uzavírání kontraktů se zákazníky; analýzu a zdokonalení cenové politiky; cenová jednání se zákazníky, jednání o nových poptávkách/nabídkách.
Prodej zákazníkům, vnější logistika - odpovědný za zajištění objednávek od zákazníků; za komunikaci se zákazníky o plnění zakázek, termínech plnění; za uvolňování expedic, za zajištění dopravy k zákazníkům; spolupracuje s plánováním při sestavování plánů expedic a tržeb; odpovědný za kontrolu faktur – ceny, splatnost; odpovědný za vedení evidence zákazníků; příslušné dokumentace a podkladů pro účetní evidenci.
Pohledávky.
Zásoby.

Požadujeme:
VŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru (technický obor výhodou). Praxe v oblasti obchodu, konkrétně prodej = PODMÍNKOU. Zkušenosti se zahraničním obchodem = PODMÍNKOU (zkušenosti z obchodního jednání se zahraničními zákazníky, samostatné služební cesty – cenová jednání, uzavírání kontraktů). ZKUŠENOSTI PRODEJ V AUTOMOTIVE = VÝHODOU. Anglický jazyk – PODMÍNKOU. Další jazyk – velkou výhodou. Manažerské zkušenosti výhodou. Velmi dobrá znalost PC. Samostatnost. Flexibilita. Organizační schopnosti. Aktivita.

Nabízíme:
Zaměstnání v dynamickém prostředí firmy. Zajímavé finanční ohodnocení, měsíční prémie. Firemní notebook, služební telefon. Další vzdělávání, možnost osobního a profesního rozvoje. Jazyková výuka na náklady firmy. 25 dnů dovolené a spoustu zajímavých benefitů.
Finanční ohodnocení bude v závislosti na zkušenostech kandidáta: Rozpětí 35.000 až 45.000Kč/měsíc základní mzda. Prémie na základě plnění hospodářských výsledků daného měsíce. V současné době činí cca 10% základní mzdy.

Pozice podřízena: Obchodní ředitel

Místo práce: Prostějov

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 21. 9. 2011, 11:38

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Rozpětí 35.000 až 45.000Kč/měsíc
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
Prodejx 1387