Specialista

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VVUÚ, a.s.
Více informací naleznete na stránkách www.vvuu.cz.

Náplň práce:
• Výkon funkce technika PO a BOZP
• Analytická činnost v oblasti protipožární a proti výbuchové prevence / zpracování různých typů bezpečnostní dokumentace:
Znalost problematiky NV č. 406/2004 Sb. (DOPV)
Znalost problematiky určování prostředí – vnější vlivy
Základní znalost problematiky protipožární a proti výbuchové prevence
• Obchodní činnost – komunikace s klienty
• Prohlídky průmyslových provozů – časté služební cesty
• Semináře, školení, konference – aktivní účast – přednášky, prezentace, publikační činnost

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru – obor bezpečnostní inženýrství
• Osoba odborně způsobilá v PO
• Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik
• Nutná praxe minimálně 3 roky
• Dobrá znalost MS Office
• Aktivní používání AJ – komunikace, schopnost prezentace, další jazyk výhodou
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Ochota cestovat, vzdělávat se
• Samostatnost, komunikativnost, flexibilita, týmová práce

Nabízíme:
• Zaměstnání v úspěšné a rozvíjející se společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost aktivní práce na projektech
• Zaměstnanecké benefity
• Jazykové a odborné vzdělávání

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: 1. 1. 2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: strbovaz@vvuu.cz

Platnost inzerátu končí 25. 12. 2014. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 11. 2014, 13:42

Obrana a ochrana, Průmysl, Výchova a vzdělávání, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Ostrava