Specialista financování SME

UNILEASING a.s. působí v oblasti finančního leasingu, úvěrů a souvisejících finančních produktů a služeb od roku 1991. Ve svém portfoliu má zastoupeny všechny druhy dopravních a přepravních zařízení, dále pak široké spektrum strojírenských, energetických, zdravotnických, sportovních, kancelářských a dalších zařízení. Celkem 17 poboček společnosti pokrývá celou Českou Republiku.

Náplň práce:
- vyhledání a oslovení potenciálních klientů, především v daném regionu
- prodej finančních produktů společnosti (především leasing a úvěr), komunikace s klienty
- zodpovědnost za dodržování firemních postupů, obchodní strategie a obchodního plánu
- sledování konkurence a trhu
- reporting a administrativní činnost spojená s výkonem funkce

Požadujeme:
- středoškolské, vysokoškolské vzdělání ekonomického, případně jiného směru
- nutné dobré obchodní schopnosti a dovednosti, obchodní praxe vítána
- znalost leasingu/úvěru výhodou
- znalost práce s PC a internetem
- vysoké pracovní nasazení, pečlivost, bezúhonnost
- komunikační a prezentační schopnosti, výborné aktivní naslouchání
- velká samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Práci na HPP, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení, čtvrtletní a roční odměny v závislosti na dosažených výsledcích, notebook, mobil, služební vozidlo, stravenky, příspěvek na sportovní vyžití.

Místo práce: Hradec Králové, Praha

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Pro podrobnější informace prosím kontaktujte tel. č. (+420) 376 357 148
Vytvořeno: 26. 9. 2014, 13:36

Obor
Finance
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj