Sociální pracovník - specialista zaměstnanosti

Popis nabízené pracovní pozice:

Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici specialisty zaměstnanosti v rámci projektu „Prací za zdravím“ financovaného z OPZ. Cílová skupina naší organizace jsou lidé s duševním onemocněním.

Co požadujeme:
- Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. §110 (vhodné i pro absolventy)
- Řidičský průkaz skup. B
- Vysokou míru empatie
- Samostatnost
- Kreativitu
- Zodpovědnost
- Schopnost zvládat stresové situace
- Pozitivní myšlení

Co nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Nástupní plat 22.000,- - 24.300,- Kč hrubého
- 25 dní dovolené
- Notebook a mobilní telefon
- Možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:
- Odpovědnost za plnění MI v rámci projektu.
- Vedení vstupních rozhovorů s účastníky projektu.
- Uzavírání Smluv o vstupu do projektu s účastníky projektu.
- Práce s účastníky projektu na vytváření představy o vhodném pracovním uplatnění.
- Vytváření, nebo úprava individuálních plánů práce účastníků projektu.
- Doprovod účastníků projektu na pracovní pohovory nebo přímo na pracoviště.
- Mapování trhu práce, aktivní vyhledávání vhodného pracovního uplatnění pro účastníky projektu.
- Podpora účastníků projektu při jednání se zaměstnavatelem, při vyřizování formalit spojených s nástupem do zaměstnání.
- Pracoviště Písek, Strakonice, Sušice

Požadavky:
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Nástup od: 1. říjen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 10:45

FOKUS - Písek, z.ú.

Písek

+420 774 483 769
Obor
Zdravotnictví
Plat
22 000 - 24 300 Kč
Lokalita
Písek

Kontaktní osoba
Mgr. Veronika Benešová

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 263