SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE sociální služby podpora samostatného bydlení

Popis nabízené pracovní pozice:

Popis pracovní pozice:
-vede tým asistentů sociálních služeb
-vykonává sociální práci, poskytuje sociální poradenství v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
-vede jednání se zájemci o službu, rodinnými příslušníky klientů, jejich opatrovníky, veřejnými institucemi
-vede a zpracovává osobní dokumentaci klientů služeb
-zpracovává Smlouvy o poskytování sociální služby
-podporuje klienty služeb v oblasti naplňování jejich práv a oprávněných zájmů
Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič/ka)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)
- splnění osobnostních předpokladů – organizační schopnosti, schopnost komunikace s lidmi s mentálním znevýhodněním, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, svědomitost, odolnost vůči stresu, motivace a chuť pracovat s lidmi s mentálním znevýhodněním, respekt k jejich právům a dodržování morálních hodnot
-trestní bezúhonnost
-ochotu podílet se na rozvoji kvality poskytovaných služeb
-praxe v sociálních službách vítána
Nabízíme:
-pracovní úvazek 0,5 - 1,0
-rozvoj profesních dovedností formou kvalitního vzdělávání
-možnost podílet se na dalším rozvoji organizace

Požadavky:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání:
Vysokoškolské

Nástup od: 1. září 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 09:28

Společnost Dolmen, z.ú.

Lužická 920
460 01 Liberec - Liberec I-Staré Měst
+420 774 818 737
Obor
Zdravotnictví
Plat
25 000 Kč
Lokalita
Liberec

Kontaktní osoba
Ing. Jana Pokorná

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 263