Slévač - skladač

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Slévač - skladač pro významnou českou společnost s dlouholetou tradicí.

Náplň práce : zakládání jader do formy dle technologického postupu, kontrola kvality zakládaných jader, odplynění skládané formy, utěsnění dělící roviny, zabezpečení složené formy proti vztlaku, usazování vtokové jamky na formy, zakládání očkovacích tělísek, příprava CT směsi.

Požadujeme : vyučení v oboru slévač, praxe v oboru min. 3 roky, vazačský průkaz tř. A, manuální zručnost a fyzická zdatnost, nástup ihned.

Nabízíme : práce na HPP v 3-směnném provozu, motivující, nadprůměrné mzdové ohodnocení, zázemí a jistotu zaměstnání v dobře prosperující společnosti.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE - KUŘIM.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 777 296 540. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na cvpl@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte "Slévač-skladač" a kód pozice P96739
Vytvořeno: 11. 11. 2015, 13:22

Bohemia Manscraft, spol. s r. o.

Jiráskovo náměstí 8
70200 Ostrava
+420595170672

+420608252090 www.bohemia-manscraft.cz
Obor
Průmysl
Plat
dohodou
Lokalita
Brno - venkov
Kontaktní osoba
Holaňová Petra

Telefon 2
+420608252090