Slévač - jádrař

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Slévač - jádrař pro významnou českou společnost s dlouholetou tradicí.

Náplň práce : výroba furanových jáder z furanových směsí dle náležitých technologických postupů,příprava jaderníků k výrobě, zakládání příslušné výstuhy do jaderníků, odplynění vyráběných jader, příprava pomocného materiálu pro výrobu jader, rozebírání jaderníků, opravy, kompletace a penetrace jader, polévání jáder lihovým nátěrem dle technologického postupu.

Požadujeme : vyučení v oboru slévač, praxe v oboru min. 3 roky, vazačský průkaz tř. A, jeřábnický průkaz tř. A-DO, manuální zručnost a fyzická zdatnost, nástup ihned.

Nabízíme : práce na HPP v 3-směnném provozu, motivující, nadprůměrné mzdové ohodnocení, zázemí a jistotu zaměstnání v dobře prosperující společnosti.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE - KUŘIM.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 777 296 540. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na cvpl@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte "Slévač-jádrař" a kód pozice P58047
Vytvořeno: 11. 11. 2015, 13:21

Bohemia Manscraft, spol. s r. o.

Jiráskovo náměstí 8
70200 Ostrava
+420595170672

+420608252090 www.bohemia-manscraft.cz
Obor
Průmysl
Plat
dohodou
Lokalita
Brno - venkov
Kontaktní osoba
Holaňová Petra

Telefon 2
+420608252090