Síťový administrátor

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se výstavbou optických sítí v hlavním městě Praha.

Náplň práce:
- instalace, konfigurace a správa páteřních sítí
- servisní podpora (L3 úrovně) - HotLine
- plánování a rozvoj sítě
- komunikace s dodavateli

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ (nebo odpovídající praxe)
- pokročilá znalost sítí WAN/LAN/Internet a jejich architektury
- znalosti BGP,OSPF, MPLS, TCP/IP
- znalost IPTV a VoIP služeb
- technické znalosti a zkušenosti na úrovni CCNA/CCNP nebo JNCIP-SP
- znalosti práce s technologiemi Cisco nebo Juniper (Huawei výhodou)
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost a ochotu pracovat v týmu
- ochotu učit se novým věcem
- dobré vystupování a komunikativnost
- AJ na technické úrovni

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- vzdělávání v oboru
- práci v mladém kolektivu na rozvíjející se síti
- zaměstnanecké výhody (stravenky, mobilní telefon, notebook, 20 dnů dovolené a 5 dní sickday, firemní akce, pravidelné osobní finanční ohodnocení)
- odpovídající platové ohodnocení

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle domluvy, ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 12. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 5. 2015, 11:49

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Praha