Servisní technik Rapiscan

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PCS spol. s r. o., divize Rapiscan.

Náplň práce:
Instalace, pravidelné servisní prohlídky, odstraňování závad a poskytování technické podpory na níže uvedené technologie:
- průchozí a ruční detektory kovů (viz www.rapiscansystems.com)
- zavazadlové rentgeny (viz www.rapiscansystems.com)
- SW pro výcvik operátorů zavazadlových rentgenů
- výhledově systémy KEMAS (www.kemas.de)

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání
- zkušenosti práce s elektronickými přístroji
- znalosti PC na úrovni vyhledání závady a přeinstalování OS
- ochota pracovat i mimo pracovní dobu, pokud to zákazník bude vyžadovat
- angličtina na úrovni mírně pokročilý (min. orientace v dokumentaci a komunikace e-mailem)
- základní uživatelské znalosti MS Office (Excel, Word, Outlook)
- řidičské oprávnění B

Nabízíme:
- proškolení v ČR i u výrobce v zahraničí
- osobní automobil, mobilní telefon
- bonusy dle dosahovaných výsledků
- podpora dalšího vzdělávání

Místo práce: ČR a SR

Termín nástupu: srpen 2015 nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 9. 7. 2015, 13:48

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 353
technikx 716
elektrox 467