Servisní technik odstředivek – i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je GEA Westfalia Separator CZ s.r.o. – 100% dceřiná společnost – dováží do ČR od mateřské firmy GEA Westfalia Separator Oelde v SRN separační a dekantační odstředivky pro různá průmyslová odvětví.

Náplň práce:
Provádění pravidelného a havarijního servisu separačních a dekantačních odstředivek instalovaných v ČR, instalace nových zařízení, odborné zaškolení obsluhy, Hot line servis. Jedná se o samostatnou a zodpovědnou práci u zákazníků.

Požadujeme:
Vzdělání SŠ nebo VŠ technického směru, znalost elektro a řídících systémů jako je např. Siemens Simatic. Zkušenosti se separačními stroji výhodou. Dobrá znalost AJ nebo NJ slovem a písmem, samostatnost, flexibilita, příjemné a vstřícné vystupování, dobré komunikační schopnosti, ochota cestovat a dále se zdokonalovat (odborná školení v zahraničí), znalost práce s PC-MS Word, MS Excel, e-mail. Řidičský průkaz sk. B. K životopisu přiložit fotografii!

Nabízíme:
Velmi zajímavou, nestereotypní a perspektivní práci. Příjemné pracovní prostředí, firemní automobil, PC-notebook, mobilní telefon a odpovídající finanční ohodnocení. Práce vhodná i pro absolventy.

Místo práce: Práce po celé ČR

Termín nástupu: 1.7.2013, případně po dohodě

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis + fotografii s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jitka.lukasova@gea.com.
Vytvořeno: 18. 6. 2013, 14:16

Obor
Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1239
servisx 353
elektrox 467