Servisní technik laboratorních analyzátorů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BioVendor – Laboratorní medicína a.s. (dále jen BioVendor) je významným českým distributorem širokého spektra produktů in vitro diagnostiky a specializovaného sortimentu klinických produktů. BioVendor je také mezinárodně působící biotechnologickou společností s vlastním výzkumem, vývojem, výrobou a obchodní sítí.

Náplň práce:
- práce v týmu i samostatně
- servis a preventivní prohlídky laboratorních analyzátorů v Praze a přilehlém okolí
- komunikace se zákazníkem a dispečinkem, organizace servisních výjezdů
- pravidelná školení, schůzky atd.
- práce formou Home Office, případné výjezdy k zákazníkům

Požadujeme:
- VŠ - obor Biomedicínské inženýrství
- AJ - pokročilá
- řidičský průkaz skupiny B
- dobrý zdravotní stav
- odolnost vůči stresu, pohotovost, časová flexibilita
- bydliště: Praha a nejbližší okolí
- kvalitní signál mobilních operátorů v místě bydliště
- připojení na internet v místě bydliště
- předložení výpisu z rejstříku trestů
- předložení výpisu dopravních nehod

Nabízíme:
- práce na plný úvazek, HPP
- smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté možnost doby neurčité
- nástupní plat 30 000,- Kč
- perspektiva dalšího růstu
- služební automobil
- zaškolení v pobočce firmy

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1.4.2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4.3.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 2. 2016, 16:02

Obor
Věda a výzkum
Plat
0
Lokalita
Praha