Servisní technik

TECHNOPACK s.r.o., prosperující česká společnost založená již v roce 1994, podnikající v oblasti balicích strojů a obalových materiálů.

Náplň práce:
Servis a instalace nových balicích strojů u klientů v rámci celé ČR, včetně aplikace obalových materiálů a jejich rozvoz, komunikace v češtině.

Požadujeme:
SOU elektro, vyhl.č.50/1978 sb, § 6. Min. 3 roky praxe, ŘP sk. B, ochotu cestovat v rámci ČR. Samostatnost, spolehlivost, preciznost, časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:
Možnost odborného růstu, platové ohodnocení odpovídající výkonu, zázemí prosperující české společnosti.

Místo práce: Tehov u Vlašimi

Termín nástupu: ihned
Vytvořeno: 26. 11. 2012, 14:50

Obor
Ostatní
Plat
0
Lokalita
Benešov