Seřizovači/mechanici

Popis nabízené pracovní pozice:

Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov.
Náplň práce: seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně, údržby a drobné opravy na svěřeném výrobním oddělení, kontrola strojů pro jednotlivé pracovníky.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru, znalost mechanických oprav, zručnost, odpovědnost, schopnost samostatné práce, znalost NJ výhodou, praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou výhodou.
Firemní autobusová doprava jede z Horšovského Týna, Klatov, Přeštic, Plzně a Stříbra.
K projednání volného místa se uchazeč může dostavit do společnosti MD ELEKTRONIK spol.s r.o. jakýkoliv všední den (PO-PÁ) v 9:30 hod. na personální oddělení - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov.

Požadavky:
Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky / Sb.

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
Naturální výhody, Jízdní výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc,

Volných míst: 2

Nástup od: 17. červenec 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 08:00

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Dobřanská 629
332 14 Chotěšov - Chotěšov
+420 377 198 857
Obor
Výroba a provoz
Plat
29 000 - 31 000 Kč
Lokalita
Plzeň - Jih

Kontaktní osoba
Lucie Černá

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 263