Senior makléř přímo pro developerský projekt

Design Development CZ s.r.o. - developerská a realitní společnost řadící se mezi úspěšné společnosti na trhu, s moderním přístupem, specifickou filozofii a dynamickým kolektivem. Máme vždy nadstandardní produkty. Hledáme aktivní profesionály s pozitivním přístupem, kteří mají rádi úspěch a chtějí být špičkou v oboru.

Náplň práce:
Komunikace s klienty v rámci prodeje bytů, zpracování poptávky od zákazníka a prohlídky bytů, uzavírání smluv s klienty, péče o celý prodejní servis.

Požadujeme:
Orientaci na vysokou úroveň a kvalitu poskytovaných služeb, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, reprezentativní a kultivované vystupování, výborné komunikační, organizační a obchodní schopnosti, spolehlivost a loajalitu, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ochotu rychle se učit novým věcem, řidičský průkaz sk. B, dobrá znalost práce na PC (internet, Excel, Word), realitní praxe nebo zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Nadstandardní možnost osobního a profesního růstu, firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech, zázemí stabilní a stále expandující firmy, zajímavou práci v aktivním kolektivu. Práce možná na HPP nebo ŽL.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pokud máte zájem o nabízenou pozici, prosím, zašlete své CV s fotografií společně s motivačním dopisem a uvedením pozice, o kterou máte zájem, na: personal@design-development.cz (jinak nebudete zařazeni do užšího výběru).
Vytvořeno: 1. 11. 2012, 14:58

Obor
Reality, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575