Senior Developer .NET – SW Architect

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - V České republice v současné době aktivně působíme v oblasti informačních technologií a podporujeme zákazníky v automobilovém průmyslu. Zaměřujeme se taktéž na vývoj softwaru dle požadavků zákazníka. V této oblasti patří mezi naše zákazníky jak mateřská společnost, tak i ostatní zahraniční společnosti. Dodáváme rozsáhlá, individuální a integrovaná řešení všech požadavků moderního IT včetně vývoje pro všechny nejběžnější mobilní platformy a následné maintenance a supportu.
Více informací naleznete na stránkách www.hud.cz.

Náplň práce:
- Technická analýza, návrh architektury systému na platformě MS .NET
Stanovení odhadu náročnosti realizace aplikace na platformě MS .NET
- Zodpovědnost za implementaci projektu na platformách MS .NET v rámci stanoveného odhadu
- Code review a návrhy optimalizace
- Spolupráce v týmu při vývoji aplikace pro externího zákazníka

Požadujeme:
- Seniorní znalost vývoje .NET v jazyce C#, ASP.NET MVC, JavaScript/HTML/CSS
- Metody návrhu efektivních algoritmů a optimalizovaného software
- Znalost doporučení (patternů) Microsoft
- Znalost technologií ASP .NET, MS SharePoint, MS SQL
- Znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX, …), relačních databází a LINQ
- Zkušenost s verzovacími nástroji (Source Control)
- Analytické schopnosti, znalost modelování (UML) a zkušenost s vývojem komplexních systémů
- Sebe-motivovaného vývojáře, který je schopen se rychle učit a reagovat na neočekávané situace v rychle se měnícím prostředí
- Výhodou: znalost XAML, MVVM, Microsoft Azure

Nabízíme:
- Spolupráce na mezinárodním projektu
- Technický a jazykový rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Sick day
- Jazykové kurzy
- Bonusy za věrnost
- Poukázky pro volný čas aj.
- Platové ohodnocení: 35.000 – 65.000,- Kč hrubého

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned/dle dohody

V případě zaslání Vašeho životopisu naší společnosti souhlasíte se správou, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. jako správci osobních údajů. Dále souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas poskytujete na dobu 5 let za účelem získání zaměstnání pro Vaší osobu v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personal@hud.cz

Platnost inzerátu končí 2. 3. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 2. 2015, 22:43

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj