Senior Consultant - Shopper & Retail – znalost AJ

INCOMA GfK (součást globální společnosti GfK) se již více než 20 let zaměřuje na výzkum nákupního chování a obchodu v České republice (s přesahy do dalších zemí střední a východní Evropy). Využíváme nejen standardní metody, ale také vyvíjíme nové technologie, často s unikátní přidanou hodnotou. Našimi dlouholetými klienty jsou přední obchodní řetězce i dodavatelé zboží a služeb.

Náplň práce:
Hledáme kolegu, který nám pomůže rozvíjet zajímavé projekty. Jeho/jejím úkolem bude rozvoj businessu s klienty v oblasti retail & shopper výzkumu, především:

- Budování a udržování vztahů s vybranými klíčovými klienty (většinou obchodní řetězce a jejich dodavatelé)
- Vedení projektů (komunikace ohledně zadání a nabídky, efektivní vedení projektového týmu, prezentace výsledků, klientské workshopy, poradenství)
- Aktivní přispívání k rozvoji portfolia služeb pro naše klienty v tomto segmentu

Požadujeme:
- schopnost vnímat potřeby zákazníků, identifikovat tržní příležitosti a získávat nové projekty
- chuť do práce a samostatnost, zodpovědnost za vlastní výsledky
- schopnost syntézy, formulace doporučení z výsledků výzkumu
- znalost trhu a prostředí obchodu, praxe v marketingovém výzkumu (případně zkušenosti v praktickém marketingu v obchodních či výrobních společnostech)
- otevřenost novým impulsům
- VŠ vzdělání
- vynikající znalost angličtiny
- uživatelská znalost práce s PC
- řidičský průkaz B

Nabízíme:
- samostatná a odpovědná práce
- zkušenost se zajímavými projekty, neobvyklými výzkumnými metodami a významnými klienty
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracovní poměr na dobu určitou

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 29. 1. 2014, 12:54

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575