Samostatný technik – středisko elektro – Brno, Hodonín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je středně velká společnost UCHYTIL s.r.o. působící v oborech stavba, energetika, TZB.

Náplň práce:
- aktivní řízení zakázek a organizace montážních skupin
- zpracovávání pravidelných reportů a vedení běžné agendy střediska dle zavedeného ISO
- zpracovávání obchodních nabídek, včetně tvorby rozpočtů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí – zakázek

Požadujeme:
- SŠ/VŠ, obor elektro + 4/2 roky praxe
- dobrou znalost MS Office (především Excel a Word)
- výbornou orientaci v projektových dokumentacích a základní znalost CAD
- znalost tvorby rozpočtů – např. RTS, KROS,
- autorizace v oboru – výhodou
- oprávnění dle §8 dle vyhl.50/78 Sb. – výhodou
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
- schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
- samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
- reprezentativní vystupování

Nabízíme:
- práci na zajímavých zakázkách
- odpovídající mzdové podmínky
- příspěvek na stravování
- týden dovolené navíc
- výkonnostní odměny
- možnost dalšího profesního rozvoje
- další zaměstnanecké výhody (možnosti sportovního vyžití, výuka jazyků atd.)

Místo práce: Brno, Hodonín

Termín nástupu: Od 1. 8. 2014, nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 1. 7. 2014, 15:59

Obor
Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
elektrox 467
technikx 716