Samostatný technik slabo-/silnoproudých systémů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PERFECTED s.r.o., nabízející návrhy a montáž kabelových slaboproudých a silnoproudých systémů v rámci budov, měst a institucí po celé ČR. Společnost se specializuje na bezpečnostní kamerové systémy.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.perfected.cz

Náplň práce:
• samostatné zapojování a oživování nabízených systémů
• programování a nastavování těchto systémů dle požadavků zákazníka
• komunikace s dodavateli prací
• komunikace se zákazníky
• stanovování optimálních pracovních postupů v návaznosti na platné předpisy a zákony
• práce po celé ČR - vícedenní výjezdy

Požadujeme:
• vzdělání SOU/SŠ
• vyhláška ČÚBP č. 50/1978 §6
• znalost práce v MS OFFICE, databázové programy
• znalost silno- /slaboproudých a bezpečnostních systémů, popř. IP technologií a přenosových systémů (nebo ochota a předpoklady pro jejich osvojení)
• chuť a schopnost rozvíjet znalosti v oboru
• trestní bezúhonnost
• samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, časová flexibilita
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
• motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
• zajímavou práci v mladém a dynamickém kolektivu
• odborné vzdělávání, účast na školeních a seminářích
• možnost kariérového růstu – Projekt manažer

Místo práce: Brno – město; vícedenní výjezdy po celé ČR

Termín nástupu: 1.8.2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 14. 7. 2014, 10:31

Obor
Ostatní, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 715
elektrox 467