Samostatný projektant (VZT / TZB / Technika prostředí)

Společnost AirTechnology působí na evropském trhu od roku 1993. Je dodavatelem komplexních řešení pro oblast techniky prostředí a automatizace budov, stejně jako pro oblast návrhu a konstrukce speciálních laboratorních a výrobních malosériových zařízení.

Náplň práce:
Projektant je zodpovědný za zpracování interních nabídkových studií, realizačních projektů vzduchotechnických zařízení (primárně) a zařízení techniky prostředí nebo dokumentace technické přípravy výroby. Projektant zpracovává technické zprávy, výpočty a vyhledává odborné zdroje informací nutné pro realizaci netypických řešení.

Požadujeme:
VŠ vzdělání (úroveň magisterská nebo postgraduální). Velmi solidní orientaci v oboru podpořenou praxí, pozice není vhodná pro absolventy. Praxe v oboru vzduchotechnika, technika prostředí, znalost výpočetních metod a projektování, schopnost pracovat s normami. Výhodou je zkušenost s následujícími oblastmi: Tepelná technika, Přenosové jevy, Proudění, Psychrometrie, Hluk, Měření v TP. Požadujeme pokročilou znalost práce na PC: kancelářský software, AutoCAD, rozpočtové programy. Dále s výhodou: Cadkon+, Arch. Desktop, MEP, systémy řízení projektů. Požadujeme vysokou míru zodpovědnosti, tah na branku a pozitivní přístup. Znalost cizího jazyka - nejlépe anglického nebo německého – alespoň na pasivní, ale samostatné úrovni.

Nabízíme:
Možnost podílet se na zajímavých výrobních projektech. Nabízíme možnost vyššího výdělku při dobrém pracovním nasazení a výsledcích. Flexibilní pracovní dobu. Možnost částečné práce „z domu“ za definovaných podmínek. Smlouva na dobu neurčitou (po zapracování).

Místo práce: Hodonín

Termín nástupu: Srpen až říjen 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 7. 2012, 11:07

Obor
Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
Hodoní­n

Další inzeráty s nálepkami:
HPPx 268
Technikax 1238