SALES MANAGER CORPORATE

První NH hotel v České republice NH Olomouc Congress hledá do svého mladého týmu proaktivního sales managera/ku, s výbornými komunikačními dovednostmi, s reprezentativním vystupováním, rozvinutými managerskými schopnostmi a smyslem pro zodpovědnou práci.

Náplň práce:
Příprava a realizace obchodní a marketingové strategie hotelu, upevňování vztahů se stávajícími klienty a vyhledávání nových klientů, podílení se na tvrobě a plnění obchodního plánu, zajišťování reklamních aktivit pro hotel, vyhledávání nových obchodních příležitostí a možností spolupráce, uzavírání smluv, reporting, komunikace a spolupráce s ostatními NH týmy po celém světě, rozvíjení obchodní strategie ve spojení s ostatními hotely NH, obchodní schůzky po celé ČR.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání, předchozí praxe ze 4* nebo 5* hotelu, předchozí praxe na obdobné pozici vítána, výborná znalost angličtiny nutná, znalost NJ nebo jiného jazyka výhodou, práce na PC (MS Office - Excel), orientace na zákazníka, pozitivní myšlení, schopnost rychle a efektivně řešit nenadálé situace, orientace na výsledek, schopnost pracovat pod stresem, kreativita, loajalita a oddanost ke konceptu a filozofii NH Hoteles.

Nabízíme:
Motivující práci ve stabilní stále se rozrůstající mezinárodní společnosti, vysokou míru seberealizace, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu expandujícího řetězce, stravování zdarma, zaměstnanecké výhody v rámci hotelového řetězce, ubytování za speciální zaměstnanecké ceny v rámci řetězce, mobilní telefon, notebook, pravidelná školení, jazykové kurzy, pravidelné tréninky a vzdělávání v rámci společnosti (NH University). Práce na HPP

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: 1.9.2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 24. 7. 2012, 13:12

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Olomouc