Sales Executive / Project Manager

Gondella CZ s.r.o. je výrobce kompletního regálového systému pro vybavení hypermarketů, supermarketů a obchodů. Patří do belgického sdružení výrobců regálového systému, které vlastní další pobočky v Belgii. Zaměstnává zhruba 200 lidí, z toho asi polovinu v Čechách.
Pro svůj nově vybudovaný závod v Říkově u České Skalice hledá uchazeče na pozici Sales Executive / Project manager.
Podrobnější informace o společnosti najdete na stránkách www.gondella.com/cs/

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí – akviziční činnost
- Péče o stávající portfolio zákazníků – vedení obchodních jednání
- Strategický telemarketing
- Podrobné nabídky, smluvní dokumentace a administrativa
- Řízení průběhu zakázky/projekty od příjmu zakázky do její dokončení
- Reporting, forecasting, CRM

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Solidní praxi v B2B marketingu a prodeji
- Charizmatická a dynamická osobnost
- Zkušenost v prodeji komplexních řešení a služeb, ideálně v oblasti interiérů nebo vybavení obchodu
- Technika zjišťování potřeb a nákupního cyklu na vysoké úrovni
- Proaktivní, důsledný a zodpovědný přístup, přesnost a pečlivost při práci
- Profesionální komunikaci a vystupování
- Vynikající znalost německého jazyka a anglického nebo polského jazyka – schopnost prezentace a jednání se zahraničními klienty

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete poštou Váš životopis a ručně psaný motivační dopis nebo e-mailem životopis s ručně psaným oscanovaným motivačním dopisem.

Nabízíme:
- Zajímavou práci
- Motivační hodnocení
- Práci ve stabilní společnosti
- Moznost profesionálního růstu

Místo práce: Říkov

Termín nástupu: ihned nebo podle domluvy

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s ručně psaným motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte adresu:
Gondella CZ s.r.o., Říkov 266, 552 03 Česká Skalice
nebo e-mail: info@gondella.cz

Platnost inzerátu končí 14. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 5. 2015, 14:52

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1387
obchodx 2575