Rozpočtář/Přípravář výroby v oblasti TZB

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zavedená technologická firma EBM TZB, s.r.o. působící ve stavebnictví a zabývající se projekční, dodavatelskou a servisní činností v investiční výstavbě.
Společnost EBM TZB nabízí multidisciplinární přístup k projektům staveb tak, aby byly optimálním způsobem splněny požadavky jak vlastníka budovy, tak i jejich uživatelů.
Výsledným řešením je inteligentní budova se sjednocenými systémy řízení, zabezpečení a správy.
Optimalizace těchto složek a vzájemných vazeb mezi nimi zabezpečuje produktivní a nákladově efektivní prostředí. Inteligentní budova pomáhá vlastníkovi, správci i uživateli realizovat jejich vlastní cíle v oblasti nákladů, komfortu prostředí, bezpečnosti, dlouhodobé flexibility a prodejnosti.

EBM TZB NABÍZÍ:
Dodávky speciálních částí staveb
Servisní služby pro provoz a správu budov
Komplexní správu a provoz budov

Náplň práce:
Příprava kompletních nabídek do výběrových řízení, kontrola správnosti a odevzdaných nabídek, zpracování realizačního rozpočtu, organizace výběrových řízení na subdodavatele, kontrola, resp. zpracování výkazů výměr, provádění výběru vhodných dodavatelů, jednání s obchodními partnery.

Požadujeme:
- minimálně SŠ s maturitou v technicky zaměřeném oboru (praxe výhodou)
- práce na PC (Excel – pokročilý, AutoCad – základy)
- ŘP sk. B
- spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita

Nabízíme:
Dobrý pracovní kolektiv, technické vybavení, bonus formou stravenek, poskytnutí pracovních prostředků, odměny.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: ivejpustkova@ebmbrno.cz

Kontaktní osoba:
Iva Vejpustková
e-mail: ivejpustkova@ebmbrno.cz
tel. č.: 532 291 142
mobil: 602 225 662, 602 502 993

Platnost inzerátu končí 12. 9. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 8. 2015, 17:17

Obor
Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj