Rozpočtář, pracovník obchodního oddělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stavební firma se sídlem v Třešti u Jihlavy a s pobočkou v Praze, generální dodavatel občanských, bytových, průmyslových a inženýrských staveb na území celé ČR. Více o společnosti na www.podzimek.cz.

Náplň práce:
Kalkulace cen stavebních prací do cenových nabídek, tvorba nabídkových rozpočtů. Jednání o smlouvách o dílo s budoucími investory. Komunikace se subdodavateli, vyhodnocení nabídek. Práce s PC, především rozpočtovými programy (např. Eurocalc, Winkros, RTS apod.), MS Office a internetem.

Požadujeme:
Min. SŠ stavebního zaměření. Min. 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nejlépe na obdobné pozici. Uživatelská znalost MS Office, znalost práce s výše uvedenými rozpočtovými programy výhodou.

Nabízíme:
Zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění atd., služební mobilní telefon, podpora osobního rozvoje a vzdělávání, dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě, zajímavé a perspektivní zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení, sportovní a společenské firemní akce.

Místo práce: Praha 5, Malá Chuchle

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 7. 2011, 00:19

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Stavebnictví­  
Plat
dohodou  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás