Řidič kamionu v mezinárodní dopravě

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je EXICOM spol. s r.o., stabilní společnost s 20 letou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.exicom.cz

Náplň práce:
Přepravy zejména v rámci EU. Převažuje Německo, Francie, Benelux, V. Británie, Španělsko… Trvání pobytu na služební cestě 2 – 3 týdny.

Požadujeme:
Prokazatelně nejméně 3 roky praxe v mezinárodní kamionové dopravě tahač + návěs v EU. Nutné slušné vystupování. Požaduje se flexibilita, zájem o práci a přesné plnění pracovních úkolů, časová nezávislost, vyučení (SŠ vzdělání).

Nabízíme:
Velmi dobré pracovní podmínky, mzda, prémie, zahraniční (i tuzemské) stravné. Ocenění kvalitní práce. Trvání pracovní cesty v zahraničí 2 – 3 týdny.

Místo práce: Masarykova 118, 66442 Modřice

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: l.jambor@exicom.cz

Vytvořeno: 15. 7. 2014, 10:41

Obor
Doprava
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
dopravax 305
řidičx 235
mkdx 40
kamionx 13