řidič/ka

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracovní náplň: řídí dopravní prostředky dle svého oprávnění, zajišťuje dopravu zemědělských produktů, provádí běžnou údržbu, opravy strojů a zařízení, vedení evidence související s vykonávanou prací
Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, vyučen v zemědělském oboru výhodou, ŘP skup. T, C, profesní řidičský průkaz, dopravně psychologické vyšetření, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání , hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost závodního stravování, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, zaškolení na pracovišti
Telefonický kontakt ve všední dny 7:00 - 15:30.

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Požadované vzdělání:
Základní + praktická škola

Nástup od: 17. červenec 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 07:44

ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

Žákava - Žákava 54
332 04
+420 725 209 490
Obor
Doprava
Plat
85 - 100 Kč
Lokalita
Plzeň - Jih

Kontaktní osoba
Josef Preisler