Regionální vedoucí prodeje

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Hagleitner Hygiene Česko, s.r.o.. Jméno Hagleitner představuje inovativní hygienu. Zaujímáme vedoucí pozici na trhu v Rakousku a jsme úspěšní v přímém prodeji ve střední a východní Evropě.
Bližší informace o společnosti naleznete na stránkách www.hagleitner.com

Náplň práce:
Aktivní získávání nových zákazníků, Key Account Management, vytváření a rozšiřování vztahů se zákazníky, posilování naší značky na trhu, vedení, motivace a školení zaměstnanců v oblasti odpovědnosti.

Požadujeme:
Dlouhodobou profesní orientaci, ideální zkušenosti v gastronomii či hotelovém prostředí. Podmínkou je znalost německého jazyka. Zkušenost s vedením v prodeji, spolehlivost, odolnost, získávání dovedností, vášeň pro prodej a služby zákazníkovi, odhodlání a pozitivní přístup k zákazníkům.

Nabízíme:
Standardní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti, zajímavou pracovní pozici, servis a kvalitu dobré značky, zajímavý prodejní úkol, inovativní značkové výrobky, všestranné možnosti vzdělávání, výkonnostně orientované odměňování, zajímavé pracovní příležitosti.

Místo práce: Praha a okolí

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: magdalena.tuckova@hagleitner.cz

Platnost inzerátu končí 4. 5. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 4. 2016, 12:42

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1392
obchodx 2582
hotelx 44