Regionální obchodní zástupce pro Jihočeský kraj

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Triola a. s., působící na českém trhu již od roku 1919. Triola a.s. je významným tuzemským výrobcem a distributorem dámského spodního prádla. Na základě dlouholetých skutečností a moderních výrobních postupů s důrazem na kvalitu vzniká vynikající kvalitní a komfortní prádlo, které je distribuováno především na český a slovenský trh.

Náplň práce:
- Vyhledávat příležitosti nového obchodu.
- Uskutečňovat nové akvizice, vyjednávat a uzavřít obchod.
- Efektivně působit v daném regionu a aktivně realizovat plán obratu.
- Naplňovat dohodnuté obchodní a marketingové strategie firmy.
- Udržovat pravidelné kontakty se zástupci maloobchodních jednotek kompetentních přijímat rozhodnutí.
- Intenzivně prosazovat značky společnosti Triola a. s. a přispívat k jejímu zviditelnění na trhu.
- Každodenní kontakt, udržování a rozvoj kontaktů se zákazníky.
- Analýza tržního potenciálu, monitoring konkurence, nastavování obchodních cílů.
- Pravidelný reporting.

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání.
- Řidičský průkaz sk. B s praxí a ochota cestovat.
- Proaktivní přístup, prezentační a komunikační dovednosti, zájem učit se nové věci.
- Schopnost samostatné práce.
- Organizační schopnost.
- Příjemné vystupování.
- Zkušenost na obdobné pozici výhodou nikoli podmínkou.
- Bydliště v regionu.

Nabízíme:
- Zázemí zavedené a prosperující firmy.
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
- Odborné zaškolení, práci v dynamickém kolektivu.
- Kvalitní databázi klientů.
- Fix + pohyblivá složka + provize dle dosažených výsledků.
- Smlouva o obchodním zastoupení.

Místo práce: Jihočeský kraj

Termín nástupu: Dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 20. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 1. 2016, 15:40

Administrativa, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák