Referentka CK

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je cestovní kancelář s 18 letou tradicí Cestovní kancelář BUS TOUR-FOLTYNOVA s.r.o.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.bustour-foltynova.cz.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky a obchodními partnery
- odbavování zájezdů
- propagace a prodej programů a služeb CK
- tvorba programů a nabídek CK
- administrativní činnost

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání s maturitní zkouškou nebo VŠ
- výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- aktivní znalost práce s PC a internetem
- pečlivost, spolehlivost, dobré vyjadřovací schopnosti, dobrá znalost českého jazyka a pravopisu, operativní jednání a myšlení, flexibilita, bezúhonnosti, odolnost vůči stresu
- motivační dopis + životopis s fotografií

Nabízíme:
Zajímavou a tvořivou práci ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr, firemní výhody.

Místo práce: centrála CK v Horšovském Týně

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií, průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: foltynova.m@ckbustour.cz

Platnost inzerátu končí 22. 10. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 22. 9. 2015, 11:26

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ruchx 43
obchodx 2581
prodejx 1390
službyx 177