REFERENT PRODEJE ZÁJEZDŮ A SLUŽEB CK

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Cestovní kancelář BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ s.r.o. s 16 letou tradicí na trhu, zabývající se tvorbou vlastních programů a prodejem zájezdů a služeb cestovního ruchu.

Náplň práce:
Aktivní komunikace a obsluha klientů CK, poradenství klientům, prodej zájezdů a služeb CK, vedení administrativy, tvorba nabídek, podíl na aktivitách CK.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, tvořivost, energii a elán, znalost AJ nebo jiného světového jazyka, výborná znalost práce s PC a internetem, časová flexibilita.

Nabízíme:
Práci na HPP ve společnosti s 16 lety tradice, přátelský kolektiv, zajímavou a různorodou pracovní náplň, samostatnou práci s možností seberealizace, odpovídající finanční ohodnocení, firemní výhody.

Místo práce: Plzeň nebo centrála CK v Horšovském Týně

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 4. 12. 2013, 15:21

Obor
Ostatní, Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2580
prodejx 1389