Ředitel obchodní sítě

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká akciová společnost působící na trhu zprostředkování financí 15 let. V současné době je jedničkou na trhu. Obrat společnosti za poslední 3 roky činí 1 miliardu Kč ročně. Společnost působí na území celé České republiky, kde má 11 hlavních regionálních kanceláří a jim podřízených 60 strukturních regionálních kanceláří. Obchodní síť aktivních, smluvně vázaných obchodních zástupců čítá přes 60 tisíc osob. Hlavní filozofií společnosti je vzdělávání občanů v oblasti osobních a rodinných financí. Mimo zprostředkovatelskou činnost provozuje společnost síť 3 seminárních hotelů a 1 seminárního centra, ve kterých se konají základní semináře pro veřejnost, dále produktová a motivační školení. Společnost spolupracuje s renomovanými finančními institucemi a bankovními domy. V současné době expanduje do neobsazených regionů (okresů) po celé ČR.

Náplň práce:
Budování a rozvoj nového týmu - obchodní sítě. Realizace obchodní strategie společnosti v praxi. Obchodní jednání s klienty. Management prezentačních schůzek, školení a seminářů. Řízení porad a obchodních tréninků nově budovaného týmu. Přímá komunikace s nadřízeným ředitelem obchodní sítě. Časté služební cesty.

Požadujeme:
Vzdělání min. SŠ. Obchodní dovednosti, praxe vítána. Řidičský průkaz B. Znalost práce s PC (znalost Office, Excel, Power Point, internet). Reprezentativní vystupování. Aktivní přístup. Časová flexibilita - práce i o víkendech. Odpovědnost.

Nabízíme:
Progresivní kariérní růst s reálnou možností vybudování prestižní pozice ve společnosti s dominantním postavením na trhu. Pracovní prostředí v týmovém kolektivu. Osobní podpora a řízení nadřízeným ředitelem obchodní sítě, včetně finanční podpory. Motivační systém odměňování odpovídající obchodním výsledkům společnosti. Typ pracovní smlouvy dohodou.

Místo práce: Karlovarský, Plzeňský, Ústecký, Liberecký, Jihočeský, Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina

Termín nástupu: Červen - Červenec 2011

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 30. 5. 2011, 22:28

Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Královehradecký kraj