Recepční, sekretář/ka – poloviční úvazek

Společnost AD DPE holding a.s. hledá kandidáty/ky na pozici recepční, sekretář/ka na poloviční úvazek.
Jsme akciová společnost, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti auditu, daňového, právního a navazujícího poradenství, vedení daňových řízení, projekty přeměn, krizového řízení, oceňování, znaleckou činností a oceňováním.

Náplň práce:
Vyřizování administrativních úkonů. Zodpovědnost za chod recepce. Evidence firemní korespondence, kopírování, tisk, vyřizování emailů, spolupráce s auditory.

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru.
- Výborná znalost psaní všemi deseti – státní zkouška v psaní na stroji výhodou.
- Jazyky vítány (AJ, NJ).
- ŘP sk. B.
- Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office).
- Výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost.
- Časová flexibilita (nepravidelná pracovní doba).
- Pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu.
- Preferujeme uchazeče z Prahy.
- Pozice je vhodná i pro absolventy nebo studenty posledních ročníků VŠ nebo kombinovaného studia.

Nabízíme:
Různorodou a zajímavou práci na poloviční úvazek s možností kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@ad-as.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“_recBn). Následně Vám bude zaslána žádost o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.
Vytvořeno: 20. 10. 2014, 14:36

Obor
Administrativa
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj