Recepční hotelového domu

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracoviště: Hotelový dům Areál, Ostrava - Zábřeh
V případě zájmu pište na e-mail: rehackova@jarena.cz

Náplň práce:
Zprostředkování a zajišťování ubytování na základě požadavků a objednání hostů, přijímání hotelových hostů - podávání rad a informací, vedení předepsané evidence a administrativy.

Jedná se o 12 hodinové směny, ranní a noční!

Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe v oblasti cestovního ruchu s maturitou, základní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou není podmínkou!!!, dobrá znalost PC -MS office (Excel), dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu, flexibilita, organizační schopnosti, praxe vítána.

Požadavky:
Práce s PC - tabulkový procesor Excel

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup od: 14. srpen 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 07:01

JARENA Centrum s.r.o.

Plzeňská 2617
700 30 Ostrava - Zábřeh

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
81 Kč
Lokalita
Ostrava

Kontaktní osoba
Irena Řeháčková