Realitní makléř/ka v RK Defire spol. s.r.o.

Společnost DEFIRE spol. s r.o. působí na trhu s realitami a finančním poradenstvím od roku 2006. Naši zaměstnanci, obchodní partneři, vedoucí kanceláří, průvodci světem realit a zákazníci tvoří komunitu lidí, jejichž cíle a přání bereme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jejich očekávání. Chceme, aby naši zákazníci vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni a znovu se k nám s důvěrou vraceli. Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou nám blízké. U nás nejsou makléři, naše klienty obchody provázíme.
Defire spol. s.r.o., Lucemburská 1578/3, 130 00 Praha 3, tel: 222 231 002.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí ke zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, prezentace produktů a služeb, prohlídky nemovitostí s klienty, telefonický a osobní kontakt s klienty, vedení obchodních jednání nejen se zájemci o koupi nemovitostí, příprava podkladů pro klienta. Práce s databází klientů a nemovitostí, získávání nových nemovitostí.

Požadujeme:
Pracovní zkušenosti v obchodní sféře - obchodního ducha, časovou flexibilitu, komunikační a kombinační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, důslednost a sebedůvěru, zodpovědnost a samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost proti stresu, příjemné a seriózní vystupování, uživatelskou znalost práce na PC. Znalost AJ výhodou, není podmínkou. Řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:
Práci na ŽL, odpovídající finanční ohodnocení + bonusy, nadstandardní provize, volnou pracovní dobu, pracovní mobil, asistentskou, PC a IT podporu, po zaučení průměrný měsíční výdělek ve výši 50.000,- Kč, možnost zaučení a dlouhodobého patronátu manažera, skvělý pracovní tým se smyslem pro humor a kolegialitu, příjemné pracovní prostředí a zázemí kanceláře s jednací místností, kuchyňkou a recepcí. Dále nabízíme našim průvodcům světem realit inzerci svých nabídek na 28 realitních serverech, marketing značky Defire, využívání programu na zadávání a párování nabídek, k dispozici právní poradenství a podpora nezávislého hypotečního poradce.

Místo práce: Lucemburská 1578/3, 130 00 Praha 3

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 19. 6. 2013, 13:37

Obor
Reality
Plat
0
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák