Realitní makléř

Motto našeho šéfa je, že na lidech záleží především. A týká se to jak klientů, tak spolupracovníků.

Náplň práce:
Nechcete být jedním z mnoha?
Realitní společnost ALVA REAL působí na trhu s nemovitostmi už 15 let. Za tu dobu jsme získali pevné postavení a vybudovali stabilní tým. Jsme profesionálové, umíme klientovi poradit a pomoci. Naším cílem je, aby měli všichni bydlení a svůj domov. Chcete se stát členem našeho týmu? Hledáme kolegy na pozici REALITNÍ MAKLÉŘ. Rádi Vám dáme šanci, pokud neočekáváte rychlý a snadný výdělek a práce pro Vás není jen obživou, ale také koníčkem.
Zkušenosti v realitní oblasti nejsou podmínkou. Pokud Vás zaujala naše volná pracovní pozice, máte o ni zájem a myslíte si, že můžete být prospěšnými pro naši společnost, napište nám proč a současně pošlete svůj profesní životopis emailem. Zahrňte do něj prosím i výsledky, kterých jste dosáhli v minulých zaměstnáních a brigádách.

Požadujeme:
SŠ. Dobré výsledky dosažené v minulých zaměstnáních/brigádách, vysoké pracovní tempo i nasazení, dokud není výsledek na světě, samostatnost a disciplínu, ochotu nechat se vést a respektovat nastavená pravidla, trpělivosti při jednání s lidmi.

Nabízíme:
Zázemí dlouho fungující realitní společnosti s dobrým jménem, práci v přátelském týmu s mladým duchem, mnoho zkušeností, o které se rádi podělíme, spravedlivé ohodnocení dle výsledků. Práce na ŽL.

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu david.vasicek@alvareal.cz
Vytvořeno: 22. 2. 2013, 14:35

Obor
Reality, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák