Provozní technik

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je GRADUS s.r.o. zabývající se subdodávkami ve stavebnictví, podlahovými krytinami, střešními světlíky.

Náplň práce:
Zajišťování subdodávek- různá řemesla dle potřeby, úkoly související s provozem společnosti, zajišťování oprav, prohlídek pro montážní vozidla, revize eletro, hasicích přístrojů a bezpečnostních postrojů, agenda, evidence, vyhotovení protokolů, nákup, objednávání materiálu, rozvoz, vedení skladového hospodářství, nákup, výdej materiálů, příprava dokumentace pro předání díla, různá vyjádření k montážním, servisním věcem apod., příprava BOZP a PO dokumentace pro objednatele, provádění výkresů v programu Autocad.

Požadujeme:
SŠ vzdělání odpovídajícího zaměření, praxe 2 roky ve stavebnictví, kreslení podkladů v AUTOCADU light ,vyžadujeme pracovitost, flexibilnost, dochvilnost, zodpovědnost.

Nabízíme:
Společnost nabízí motivující finanční ohodnocení s podílem na zakázkách a možnost zaujmout vyšší pozici ve stabilní společnosti. Nabízíme i bohatý firemní program zaměstnaneckých benefitů. Mzda 18.000,- nástupní plat + odměny.

Místo práce: Praha 9 – Horní Počernice, v případě zakázek celá ČR

Termín nástupu: Od 1.3.2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu asistentka@gradus-sro.cz.
Vytvořeno: 20. 3. 2013, 15:08

Obor
Stavebnictví­
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha