Provozně-administrativní referentka – min. 10 let praxe

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost - Distributor konstrukčních plastů švýcarského výrobce EMS-CHEMIE AG.
Více informací naleznete na stránkách www.emschem.cz.

Náplň práce:
- vedení agendy obchodního oddělení
- přijímání, evidence a vyřizování objednávek materiálu
- kontrola skladové evidence, fakturace
- zabezpečování přepravy materiálu ve spolupráci s logistickou firmou

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- delší pracovní praxe v oboru – min. 10 let
- organizační schopnosti
- svědomitost, poctivost, kolegialita, loajálnost
- podmínkou je aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- aktivní znalost práce s PC, znalost Helios orange – skladová evidence, fakturace (příp. zajistíme kurz)
- ŘP skupiny B, Word, Excel, Outlook

! V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis včetně fotografie !

Nabízíme:
- reprezentace nadnárodní společnosti
- možnost vzdělávání a profesního růstu
- motivační složka mzdy

Místo práce: Praha 10 - Hostivař

Termín nástupu: ihned, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 23. 3. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 2. 2015, 08:40

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha