Promítač projekční kabiny

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je multikino CineStar s.r.o.

Náplň práce:
- příprava sálu pro promítání
- kontrola kvality obrazového a zvukového formátu
- zadávání a kontrola programu
- kontrola odehrání reklamních bloků a zkušební projekce
- technické zajištění speciálních akcí
- pravidelná údržba a menší opravy promítací techniky
- kontrola PC playeru, NOD playeru a projektorů
- kontrola, příjem a zajištění přepravy filmových kopií

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, elektro-technika velkou výhodou
- průkaz promítače
- zkouška dle vyhlášky 50/1978 Sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice
- prokazatelná praxe v promítání minimálně 2 roky
- výbornou znalost výpočetní techniky
- kladný vztah k technice obecně - nezbytností
- flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

Nabízíme:
- velmi zajímavou práci na pracovní smlouvu
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity

Místo práce: Praha – Černý Most

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: breuova@cinestar.cz

Platnost inzerátu končí 28. 5. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 28. 4. 2015, 12:00

Obor
Kultura a sport, Ostatní, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Praha