Projektový manažer/ka výroby

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Fibertex Nonwovens, a.s. Společnost je významným výrobcem v perspektivním oboru netkaných textilií. Zaměstnává přibližně 280 osob. Majoritním vlastníkem společnosti je dánská společnost FIBERTEX NONWOVENS A/S Aalborg.
Vice informací o společnosti naleznete na stránkách www.fibertex.com.

Náplň práce:
- Koordinace a řízení rozvojových projektů
- Koordinace a řízení postupů zlepšování výkonnosti procesů
- Kontrola plnění výrobních úkolů
- Analýza příčin kvalitativních nedostatků a návrhy nápravných opatření
- Technologický dohled nad výrobou
- Znalost technologických postupů
- Znalost technologie firmy

Požadujeme:
- Požadované vzdělání VŠ - textilní, strojní, technické (vhodné i pro absolventy)
- nebo SŠ - textilní, strojní, technické, s požadavkem na praxi – 4 roky v oboru - na obdobné pozici ve výrobní společnosti (textilní průmysl není podmínkou)
- Znalost práce na PC
- Oprávnění k řízení dopravních motorových vozidel
- Aktivní znalost angličtiny včetně schopnosti plynulé komunikace
- Komunikativní schopnosti
- Znalost pravidel korespondence
- Znalost metodologie analýzy k měření a zlepšování výkonnosti procesů vítána

Očekáváme:
- Vysoké pracovní nasazení
- Schopnost spolupráce s pracovním kolektivem
- Technické dovednosti
- Svědomitou a zodpovědnou práci

Nabízíme:
- Zajímavou, mnohostrannou práci s možností vlivu na výsledek
- Zaměstnanecké výhody
- Zajímavý motivační program
- Zázemí silné kapitálové společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení

Místo práce: Svitavy

Termín nástupu: ihned

Zájemci se mohou hlásit na oddělení lidských zdrojů na adrese Fibertex Nonwovens, a.s., Průmyslová 2179/20 Svitavy, PSČ 568 02. tel. 461 573 253 nebo na e-mailové adrese it@fibertex.com

Platnost inzerátu končí 9. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 11. 2015, 10:33

Obor
Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Olomoucký kraj