PROJEKTOVÝ MANAGER AUTOMOTIVE

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracovní náplň: vedení projektů a sledování kvality, ceny, dodacích lhůt, organizace, řízení a zajišťování technologické přípravy výroby, koordinace náběhu nových výrobků, spolupráce s ostatními odděleními, komunikace se zákazníky, dodavateli a identifikace jejich potřeb

Požadavky: min. SŠ vzdělání, ideálně technický směr, zkušenosti s projektovým řízením, výborná znalost NJ nebo AJ, oba jazyky výhodou, praxe v automotive velkou výhodou, manažerské schopnosti, silné analytické schopnosti, logické myšlení, znalost projektových metod, komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat, velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v systému např. SAP výhodou), řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: zajímavou a nestereotypní práci v perspektivním oboru, prostor pro vlastní iniciativu, další osobností růst a vzdělávání formou jazykových kurzů, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou.

Kontakt: životopis zaslat na email: maximova@ertautomotivebohemia.com nebo doručit osobně na adresu U Vodárny 1506, Písek

Požadavky:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Angličtina (aktivní), Němčina (aktivní)

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup od: 13. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 18:16

ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o.

U Vodárny 1506
397 01 Písek - Budějovické Předměstí
+420 383 811 705,734 405 971
Obor
Výroba a provoz, Management
Plat
30 000 - 35 000 Kč
Lokalita
Písek

Kontaktní osoba
Ing. Karina Maximová