Projektant v oboru TZB – vhodné pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je středně velká společnost UCHYTIL s.r.o. působící v oborech stavba, energetika, TZB.

Náplň práce:
• projektová činnost převážně v oblasti VYTÁPĚNÍ
• projektování kotelen, výměníkových stanic, tepelných sítí
• spolupráce se subdodavateli
• účast na kontrolních dnech při realizaci
• technická pomoc při objednávání materiálů
• zpracování podkladů pro tvorbu rozpočtů
• jednání se zákazníkem

Požadujeme:
• VŠ stavební, případně strojní - absolvent
• bydliště v Brně
• řidičské oprávnění sk. B
• časovou flexibilitu
• odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
• reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti
• znalost práce na PC v AutoCAD – profesionální uživatel
• znalost práce na PC MS office – pokročilý uživatel
• znalost práce na PC PROTECH a TechCON – výhodou

Nabízíme:
• dobré mzdové ohodnocení, pohyblivá složka mzdy v závislosti na výkonech
• zázemí úspěšné společnosti
• možnost profesního růstu
• příjemné pracovní prostředí
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody
• práce v mladém kolektivu

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dagmar.bendova@uchytil.eu
Vytvořeno: 23. 9. 2014, 11:58

Obor
Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Brno