Projektant s AJ – obor elektro – Žďár nad Sázavou

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Společnost nabízí komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a zařízení. Zastupuje přední evropské výrobce v oblasti bezpečné automatizace.

Náplň práce:
- návrh automatizačních systémů a elektrického zařízení především pro oblasti strojních technologií
- vypracování dokumentace v prostředí Eplan, AutoCAD a MS Office
- spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
- koordinace zpracování SW, výroby a montáže elektrického zařízení
- uvádění automatizačních systémů do provozu
- podpora a rozšiřování stávajících projektů

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
- analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
- ochotu k intenzivnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
- znalost anglického jazyka alespoň v mírně pokročilé úrovni (stupeň A1-A2)
- znalost projektování elektrických zařízení v oblasti automatizační techniky
- základní znalost automatizační technicky a zpracování technické dokumentace
- základní znalost a orientaci v legislativě ČR (zákon č. 22/1997, NV 378/2001 Sb., ČSN EN 62061, ISO 13849).
- znalost práce s CAD systémy, Eplan
- řidičské oprávnění sk. „B“
- vyhláška 50/1978 Sb. §6, 10
- praxe v oboru min 1 rok

Nabízíme:
- perspektivní pozici
- práci s nejnovějšími technologiemi v přední firmě zabývající se bezpečnou průmyslovou automatizací
- odpovídající platové ohodnocení a bonusové složky
- zázemí přátelského a vysoce odborného kolektivu
- řadu benefitů (pružná pracovní doba, stravenky, mobilní telefon, rozšířená dovolená, penzijní připojištění a další)
- možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
- pracoviště v klidné části centra města

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Kontakt: Ing. Lubomír Němec, mobil: 733 73 65 62
Vytvořeno: 29. 7. 2014, 11:14

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj