Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr

DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. - společnost zabývající se projekční a inženýrskou přípravou.

Více informací o společnosti naleznete na www.design4.cz.

Náplň práce:
• projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
• zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
• komunikace a koordinace s projektanty stavební části
• komunikace a koordinace s projektanty ostatních profesních částí
• komunikace se zástupci investora
• komunikace s úřady státní správy
• autorský dozor na stavbě

Požadujeme:
• VŠ stavebního zaměření
• praxe v oboru 3 roky
• znalost MS Office
• znalost kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
• technické myšlení, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
• aktivní pojetí práce a snahu učit se novým věcem
• týmového ducha
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• práci na zajímavých projektech pozemních staveb
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
• benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
• náborový příspěvek ve výši 1 mzdy po ukončení zkušební doby

Smluvní mzda ve výši 65 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Turnov - okres Semily

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte nás na design4@design4.cz, nebo na +420 603 827 493.

Poskytnuté údaje považujeme za důvěrné.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Stavebnictví­
Plat
65 000 Kč/měsíc
Lokalita
Semily

Telefon
224819391