PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Popis nabízené pracovní pozice:

A16 14/7/2017
Společnost INPROS F-M, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici samostatný projektant pozemních staveb.
Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu AutoCAD, koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu, inženýrská činnost.
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání stavební, i absolvent, znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, stabilní společnost, slušné finanční ohodnocení s motivační složkou, možnost osobnostního i profesního růstu, nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte nás na: inprosfm@inprosfm.cz
www.inprosfm.cz

Požadavky:
Práce s PC - textový editor Word, Práce s PC - tabulkový procesor Excel, Práce s PC - autocad, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup od: 30. květen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 08:29

INPROS F-M s.r.o.

28. října 1639
738 01 Frýdek-Místek - Místek
+420 602 741 751
Obor
Výroba a provoz
Plat
17 000 - 25 000 Kč
Lokalita
Frýdek-Místek

Kontaktní osoba
Ing. Ivan Bedrunka