Projektant interiéru - designer

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Kyzlink s.r.o. KYZLINK ARCHITECTS, kreativní společnost s dvacetiletou tradicí a přátelským kolektivem. Navrhuje originální architekturu a interiérový design v souladu s myšlenkami minimalismu a funkcionalismu. Vytváří urbanistické koncepty, studie využitelnosti území, architektonické koncepty a studie staveb pro bydlení, administrativu, obchod a veřejnost. Do posledního detailu navrhuje také interiéry, vybírá a navrhuje nábytek, vybavení, dekorace a zabývá se i produktovým a průmyslovým designem. Zpracovává všechny stupně projektových dokumentací pro územní a stavební řízení, dokumentace pro výběr zhotovitele, realizaci stavby i realizaci interiéru. V rámci výstavby nabízí autorský a technický dozor, v oblasti interiéru kompletní projekt management.

Náplň práce:
- Příprava výrobních výkresů nábytku.
- Přemodelování, nové pohledy.
- Příprava podkladů pro realizaci zakázek.
- Prezentace prací a komunikace s klienty.
- Pravidelná kontrola realizace interiérů na místě.
- Kreativní a tvůrčí činnost v oblasti navrhování architektury a designu se zaměřením na interiér.
- Práce na plný úvazek, dobu určitou.

Požadujeme:
- Autodesk Autocad, Adobe Photoshop.
- ŘP, ochota cestovat, časová flexibilita.
- Znalost světového jazyka (Aj).
- Praxe v oboru min. 2 roky.
- Týmové a komunikační schopnosti.
- Preciznost, pečlivost a trpělivost.
- Schopnost grafické a typografické práce.
- Vysoké nároky na kvalitní výstupy k prezentaci.
- Minimální vzdělání - středoškolské.

Výhodou bude:
- Absolventi oboru design a výroba nábytku Mendelovy Univerzity v Brně.
- 3D max/viz, Adobe Ilustrator.

Nabízíme:
- Kreativní a inspirující pracovní prostředí.
- Osobní a profesní růst.
- Práce v centru Brna.
- Nástup ihned nebo dle dohody.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 25. 6. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 5. 2016, 10:31

Obor
Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Brno