Projektant elektro pro kancelář ve Žďáru nad Sázavou

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Společnost nabízí komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a zařízení. Zastupuje přední evropské výrobce v oblasti bezpečné automatizace.

Náplň práce:
- Návrh automatizačních systémů a elektrického zařízení především pro oblast strojních technologií
- Vypracování dokumentace v prostředí Eplan, AutoCAD a MS Office
- Spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
- Koordinace zpracování SW, výroby a montáže elektrického zařízení
- Uvádění automatizačních systémů do provozu
- Podpora rozšiřování stávajících projektů

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
- Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
- Ochotu k intenzívnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
- Znalost anglického jazyka alespoň stupeň A2
- Znalost projektování elektrických zařízení v oblasti automatizační techniky
- Základní znalost a orientaci v legislativě ČR ( zákon 22/1997,NV378/2001Sb, ČSN EN 62061,
ISO 13849)
- Znalost práce s CAD systémy, Eplan
- Řídičské oprávnění sk. B
- Vyhláška 50/1978 Sb. §6,10
- Praxe v oboru minimálně 1 rok

Nabízíme:
Zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání v zázemí firmy s dlouholetou zkušeností v oboru bezpečné automatizace. Odpovídající platové ohodnocení a bonusové složky dle dosažených výsledků. Týden dovolené navíc, stravenky, penzijní/životní pojištění, mobilní telefon a další. Možnost trvalého vzdělávání a zázemí přátelského a vysoce odborného kolektivu.

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Termín nástupu: ihned/po dohodě

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 9. 4. 2014, 09:08

Chci více info o této pozici
Plat
dohodou
Lokalita
Žďár nad Sázavou