Programátor - web a mobilní aplikace (PHP, MySQL, JS, + příp. HTML5, Webkit, Xcode)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Agentura NAUSUS, s.r.o. zabývající se marketingovou a reklamní činností. Kreativní prostředí stabilní reklamní agentury s 14-ti letou historií, mladý tým a velice pestrá práce na různorodých projektech. Možnost nejen využít, ale především rozvinout své znalosti.

Náplň práce:
• spolupráce při analýze a přípravě projektů
• tvorba, správa a rozšiřování stávajících web prezentací
• programování back endů a vývoj interního CMS
• tvorba skriptů pro multimediální prezentace (Action Script, JS, AREL, ...)
• možnost vlastního rozvoje a budoucí práce na projektech pro mobilní zařízení (HTML5, Xcode, Eclipse, ...)
• práce v čtyřčlenném týmu
Požadujeme:
• logické myšlení a jeho využití pro co nejefektivnější přípravu www prezentací
• rutinní znalost PHP, MySQL
• praktická zkušenost s jQuery, CSS, JavaScript
• výhodou znalost vývojových nástrojů pro mobilní zařízení (nejen pro webové aplikace) - HTML5, Webkit, Xcode, Eclipse
• samostatnost i schopnost pracovat na časově náročných projektech v týmu
• aktivní přístup k novým trendům na www
• minimálně SŠ vzdělání
Nabízíme:
• finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci (základní plat + bonusy), 35 – 50 000
• full-time práce na HPP, ŽL
• zajímavou práci na různorodých projektech v oblasti internetových a multimediálních prezentací a aplikací pro české i zahraniční firmy
• kvalitní technické a softwarové zázemí
• možnost sebevzdělávání formou školení a odborných tréninků
• příjemné pracovní podmínky, práci v mladém kolektivu
• zázemí stabilní společnosti (14 let na trhu)
• pro mimopražské uchazeče - okamžitá možnost zajištění bydlení v blízkosti agentury za velmi přijatelnou cenu
• Benefity: profesní vzdělávání - semináře a workshopy, finanční bonusy na projekty, SickDays + rozšířená dovolená, firemní mobil.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1.5. 2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 15. 4. 2013, 11:44

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405
wwwx 1
PHPx 23